O společnosti

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. jsou strojírenskou společností a patří mezi významné výrobce a dodavatele v segmentu výroby a dodávek dílů, svařovaných sestav a montovaných skupin pro výrobce zemědělské, dopravní a manipulační techniky.

Zákazníkům je poskytován kompletní servis od převzetí požadavku, přes zpracování výrobní dokumentace, výrobu, povrchovou úpravu práškovým lakem s předúpravou KTL, finální montáž včetně odzkoušení a záběhu montážních skupin, balení až po dodávku na výrobní linku. Procesy jsou prováděny ve shodě s normou EN ISO 9001:2008.

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. investují do výrobního zařízení a do inovačních projektů.
V roce 2008 byla uvedena do provozu nová moderní svařovna.
V roce 2012 bylo instalováno nové 5-ti osé obráběcí centrum.
V roce 2013 probíhá výstavba regálového zakladače plechů s celkovou skladovací kapacitou 900 t. Implementuje se nový informační systém, optimalizuje se vnitropodniková logistika.

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. jsou se svými 300 spolupracovníky největším zaměstnavatelem v mikroregionu Boskovicko. Společnost investuje do zlepšování kvality pracovního prostředí a do zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců.

Cílem společnosti je být pro své zákazníky a dodavatele významným a důvěryhodným obchodním partnerem a současně hrát aktivní roli na trhu práce a být atraktivním regionálním zaměstnavatelem.